Blog

Opakowania idealne do przeprowadzekPrzeprowadzka to poważna operacja logistyczna. Musimy zabrać nie tylko sprzęty gospodarstwa domowego, ale także meble i całą masę przedmiotów codziennego użytku, począwszy od książek, a kończąc na rozmaitych ozdobach czy ściennych obrazach. Przetransportowanie tak dużej ilości rzeczy o różnych rozmiarach i wadze skłania do szukania idealnego opakowania do przeprowadzek. Musi ono spełniać wiele warunków, by mogło być w pełni użyteczne. Sprawdźmy, co ma największe znaczenie przy pakowaniu rzeczy do przeprowadzki.

Cechy opakowania do przeprowadzek

Idealne opakowanie do przeprowadzek przede wszystkim musi zapewniać możliwość dobrego zabezpieczenia przewożonych przedmiotów. Ważne, by nasze rzeczy nie zgniotły się, nie potłukły ani nie zanieczyściły. Duże znaczenie ma także wielkość rzeczy, które można w nim pomieścić. Najlepiej, gdyby opakowanie było na tyle obszerne, by zmieścić większą ilość przedmiotów, jednak na tyle małe, by można je łatwo przenosić i ustawiać w samochodzie. Liczy się również cena. Przeprowadzka zwykle jest dość kosztowna, więc zakup odpowiednich opakowań nie powinien dodatkowo obciążać naszego budżetu. Pozostaje również kwestia tego, czy użyte opakowania można przechować do kolejnej przeprowadzki lub bezpiecznie zutylizować.

Pudła kartonowe do przeprowadzek

Produktem, który idealnie spełnia wszystkie te warunki, są pudła kartonowe. Są one wytwarzane z solidnej, grubej tektury. Jest ona wytrzymała i chroni przed uderzeniami. Same pudła są także dosyć sztywne, więc przedmioty w nich spakowane nie ulegną łatwemu zgnieceniu. Co ważne pudła kartonowe są dostępne w różnych rozmiarach, bez trudu można więc wybrać kilka rodzajów przeznaczonych na przedmioty o rozmaitej wielkości. Dzięki regularnym kształtom pudła kartonowe można wygodnie rozmieścić w każdym aucie, szczególnie jeśli dysponujemy furgonetką lub ciężarówką. Wielką zaletą pudeł kartonowych jest ich niewygórowana cena. Można je dość tanio kupić, więc jeśli trzeba będzie pozbyć się ich po przeprowadzce, to nie powinno to stanowić problemu. Jeżeli natomiast wolelibyśmy je zachować „do następnego razu”, nie będziemy mieli większych kłopotów ze znalezieniem na nie miejsca, ponieważ można je rozłożyć i przechowywać w formie zajmującej mało miejsca.


Wróć do bloga

PPHU Bielpak Maciej Nowak
Zakład produkcyjny:
Bielice 80 C
13-340 Biskupiec Pomorski

Potrzebujesz pomocy? Wyceny?

+48 514 526 768 - +48 691 852 871 biuro@bielpak.pl

Copyright 2019 by Bielpak.pl
Projekt i realizacja:
redicon.pl